Místa v okrese »
X

Vítejte na serveru AkceZabava.cz.

Zvolte si prosím Váš výchozí okres.

WILL JOHNS TRIO

WILL JOHNS TRIO

Předprodej vstupenek od 18. 4. 2019 v MIC Uničov nebo online na webu www.mkzunicov.cz.

Will Johns je uznáván jako jeden z nejvýraznějších a nejzajímavějších umělců na dnešní britské bluesové scéně. Jeho hra na kytaru je moderní, ale zároveň respektuje i bohatou historii blues. Zkušenosti a dovednosti, které přecházejí z generace na generaci, jsou zde jednoznačně zachovány, protože Will má přímou spojnici na zlaté časy hudby – jeho strýci jsou (či byli) Eric Clapton,  George Harrison Mick Fleedwood! Od patnácti let se Will sám učil na kytaru, ale s obrovskou podporou svého světově proslulého strýce, bluesmana Erica Claptona. Will Johns prostě „krvácí“ BLUES! (v originále „bleeds the blues“).

Will je velmi respektovaný skladatel, byl tři roky po sobě (2012-2014) nominován za "nejlepší původní píseň" na British Blues Awards. Má fanoušky po celé Británii a pravidelně se účastňí prestižních akcí jako jsou Birmingham Jazz & Blues Festival či Cambridge Rock Festival. Will zatím vydal dvě sólová alba, vynikajícíCount On Me (2008), a  neméně skvělé Hooks & Lines (2012). Johnsovo české a slovenské turné se uskuteční v rámci celoevropského promotion jeho třetího alba " Something Old, Something New" (Něco starého, něco nového), které vyšlo na jaře 2016. Will také pravidelně hostuje s novou britskou bluesovou hvězdou, fantastickou zpěvačkou Malayou Blue. Další velkou Willovou vášní jsou Cream, dodnes jednoznačně nejlepší kapela jeho strýce Erica Claptona. Jezdí a  vyprodává velké divadelní sály po celé Británii buď v revivalové sestavě  Fresh Cream (Čerství Cream) s  Malcolmem Brucem na basu a Chrisem Pagem na bicí, nebo v sestavě Sons of Cream (Synové Cream), opět s  Malcolmem Brucem a Kofi Bakerem na bicí.

WILL JOHNS – krátký životopis
Will Johns se narodil v Londýně v roce 1973 britské herečce a  modelce Paule Boydové a americkému (losangeleskému) hudebnímu producentovi a zvukaři Andy Johnsovi. Will se sám učil na kytaru od 15 let, povzbuzován svým strýcem Ericem Claptonem. Do širší hudební rodiny patří též oba jeho další strýcovéMick Fleetwood (Fleetwood Mac) & George Harrison (The Beatles). Will je zpěvák, skladatel a kytarista, který hraje blues a rock po celém světě více než dvacet let. Jeho písně jsou melodicky nakažlivé a burcující. Nějaký čas žil v Los Angeles, kde v roce 1996 založil kapelu Glyda, která vydala debutové album a  koncertovala v USA, Irsku, Francii, Německu a  Velké Británii. Po návratu do Británie vydal dvě sólová alba, třetí vyšlo na jaře 2016, pravidelně též hostuje s novou hvězdou britské bluesové scény, ohromující zpěvačkou Malayou Blue.


Mapa

Jak to funguje

Pořadatel

  1. Vyplňte všechny údaje o vaší akci včetně místa jejího konání
  2. Vyberte, zda má být viditelná běžným způsobem (zdarma)
  3. Akci můžete zvýraznit, případně umístit na titulní stranu (za poplatek)
  4. V náhledu si potvrďte správnost všech údajů a odešlete objednávku

Partneři

Rádio Haná - nejlepší hudební výběr Agentura Forsberg Letiště Olomouc OLTV.cz - Olomoucká televize Antmedia_cz