Místa v okrese »
X

Vítejte na serveru AkceZabava.cz.

Zvolte si prosím Váš výchozí okres.

III. ročník Leaders Day 2017

III. ročník Leaders Day 2017

Leaders Day je určen pro ty z vás, pro které je podnikání životní styl. Chcete si do žil nalít motivaci a inspiraci na cestě k podnikatelskému úspěchu? Hledáte podněty k zefektivnění vašich projektů? Chcete se potkat se zajímavými lidmi, kteří smýšlejí podobně jako vy? Tak právě pro vás je Leaders Day skvělou možností, jak toho dosáhnout.

Na Leaders Day vám předá 8 spíkrů, leaderů ve svých oborech, své zkušenosti ze své cesty podnikáním a investováním. Řečníci budou pečlivě vybráni, aby zachytili širokou oblast působnosti, ale byli úzce spjati s businessem. Zde pro vás tedy vzniká vysoká přidaná hodnota, kdy od těchto lidí můžete načerpat motivaci a inspiraci a poučit se z jejich zkušeností.

Díky následné networkingové párty budete mít možnost navázat spojení se všemi účastníky konference. Jelikož ne každý umí oslovit neznámého člověka, networkingová část bude řízená tak, aby každý měl možnost oslovit ty lidi, kteří je zajímají, a to zcela nenucenou, přirozenou formou.

Cílem konference Leaders Day je také podpořit Olomoucký kraj a prostřednictvím vás, účastníků konference, zvýšení jeho konkurenceschopnosti.

Pro maminky s dětmi jsme zajistili přímo v místě konání konference hlídání dětí kvalifikovanými pracovníky.

Mapa

Jak to funguje

Pořadatel

  1. Vyplňte všechny údaje o vaší akci včetně místa jejího konání
  2. Vyberte, zda má být viditelná běžným způsobem (zdarma)
  3. Akci můžete zvýraznit, případně umístit na titulní stranu (za poplatek)
  4. V náhledu si potvrďte správnost všech údajů a odešlete objednávku

Partneři

Rádio Haná - nejlepší hudební výběr Agentura Forsberg Letiště Olomouc OLTV.cz - Olomoucká televize