Místa v okrese »
X

Vítejte na serveru AkceZabava.cz.

Zvolte si prosím Váš výchozí okres.

Gaia Mesiah / Teleport Tour / 14.11. / Sklub

Gaia Mesiah / Teleport Tour / 14.11. / Sklub

Nečekejte žádný kompromis a čajíček. Čekejte valící se energii.
Fenomenální comeback loňského roku pokračuje. Znovuzrozená kultovní kapela Gaia Mesiah po téměř desetileté odmlce vydává nové skladby, se kterými vyjíždí v původní sestavě na tour a jednou ze zastávek bude i Olomoucký Sklub
#hardrock #alternativemetal #hardcore

Předprodej vstupenek:

již brzy…

GAIA MESIAH (OFFICIAL)
Původní složení Santa Morella, Marky Rybin, Míša M. a Josh Steward vzali svůj návrat na koncertní pódia vážně a vydávají se na podzimní tour, kde vám naservírují kromě nesmrtelných hitů jako Ocean, Maňana a Alpha Female i nové skladby.
Skupina na loňských koncertech ukázala, že neztratila nic ze své živelnosti a energie. Divoká Marka přiváděla fanoušky k šílenství jako za starých časů.

Tvorba Gaia Mesiah obsahuje kromě hardcorových riffů i prvky latinsko-americké hudby, country, punk rocku, blues, funky, reggae nebo nu-metalu. Zakládajícími členkami v roce 1998 byla bubenice Misha Cortéz a kytaristka Santa Morella, v plném složení kapela vystupuje od roku 2001.
Do textů významně promítají svůj postoj k aktuálním politickým, ekologickým a mezilidským tématům. Vymezují se proti mainstreamové a konzumní společnosti.
V roce 2005 vydali u Universal Music první album Ocean, které se v té době stalo takřka fenoménem generace. Následující album Alpha Female (2007) je výsledkem spolupráce s Jazem Colemanem, legendárním producentem, skladatelem a frontmanem skupiny Killing Joke.
V březnu 2008 opustila kapelu zpěvačka Marka Rybin a o pár měsíců později i australský baskytarista Josh Stewart. V roce 2011 kapela oficiálně ukončila činnost. A nyní se v plné síle vrací zpět.

Mapa

Jak to funguje

Pořadatel

  1. Vyplňte všechny údaje o vaší akci včetně místa jejího konání
  2. Vyberte, zda má být viditelná běžným způsobem (zdarma)
  3. Akci můžete zvýraznit, případně umístit na titulní stranu (za poplatek)
  4. V náhledu si potvrďte správnost všech údajů a odešlete objednávku

Partneři

Rádio Haná - nejlepší hudební výběr Agentura Forsberg Letiště Olomouc OLTV.cz - Olomoucká televize Antmedia_cz