Místa v okrese »
X

Vítejte na serveru AkceZabava.cz.

Zvolte si prosím Váš výchozí okres.

Den soukromého podnikání v Makro Olomouc

Den soukromého podnikání v Makro Olomouc

Oslavte Den soukromého podnikání společně s námi!

***Přidejte se k události a neuniknou vám žádné důležité informace! ***

Smyslem Dne soukromého podnikání (DSP) je vyzdvihnout úlohu malých a středních PODNIKATELŮ a dát jim prostor, aby mohli SLAVIT SE SVÝMI ZÁKAZNÍKY. Těm budou určeny SPECIÁLNÍ AKCE, které jim podnikatelé v období OD ZÁŘÍ DO ŘÍJNA 2017 přichystají.

PODNIKATELŮM dá MAKRO skvělou možnost oslovit stávající a získat nové zákazníky. Podpoří oslavy DSP rozsáhlou kampaní v TV, rádiu, v regionálních i celostátních tištěných médiích, ale i na internetu a prostřednictvím vlastních kanálů.
ZÁKAZNÍCI pak získají nepřeberné množství SPECIÁLNÍCH NABÍDEK (slev, akcí 1+1, dárkových voucherů a dalších výhod).... Budou si moci prostřednictvím interaktivní mapy na www.denpodnikani.cz vybrat podnikatele ze svého okolí, kteří se do akce zapojili. Zároveň mohou k účasti nabádat podnikatele z řad přátel i svých oblíbených živnostníků.

Informace pro podnikatele

Zapojit se může každý podnikatel bez ohledu na obor svého podnikání a fakt, zda je či není zákazníkem MAKRO. Ať už provozujete restauraci, obchod, kadeřnictví, autodílnu, nebo jakékoliv jiné podnikání, svým zákazníkům jistě můžete nabídnout něco navíc. Něco, co stávajícím zákazníkům udělá radost, a přiláká k vám zákazníky nové.
Přihlaste na stránkách www.denpodnikani.cz SPECIÁLNÍ NABÍDKU, kterou v rámci oslav DSP nabídnete svým zákazníkům. Může to být dezert ke kávě zdarma, kontrolní prohlídka auta zdarma, sleva na nákup zboží či jakákoliv atraktivní nabídka, která stávajícím i novým zákazníkům přinese něco navíc.

Vybrané podnikatele MAKRO podpoří a věnuje jim mediální prostor v regionálních denících. Získat nové zákazníky tak nebylo nikdy jednodušší!

Mapa

Jak to funguje

Pořadatel

  1. Vyplňte všechny údaje o vaší akci včetně místa jejího konání
  2. Vyberte, zda má být viditelná běžným způsobem (zdarma)
  3. Akci můžete zvýraznit, případně umístit na titulní stranu (za poplatek)
  4. V náhledu si potvrďte správnost všech údajů a odešlete objednávku

Partneři

Rádio Haná - nejlepší hudební výběr Agentura Forsberg Letiště Olomouc OLTV.cz - Olomoucká televize